Doorgaan naar hoofdcontent

‘Jongeren kunnen goed jongleren met taal’

 
'Jongeren kunnen goed jongleren met taal'
Is het erg dat het dialect onder druk staat? Welke taalvarianten spreken jongeren? Het zijn enkele vragen die Jos Swanenberg wil beantwoorden in zijn onderzoek. Hij werkt sinds kort aan het Meertens Instituut, en is tevens hoogleraar Diversiteit in Taal en Cultuur aan Tilburg University. door...


NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


Maart 2022: Taalpodcast met Marc van Oostendorp
'Je weet niet wat je weet.' Zo heette een schoolboek van taalwetenschapper Marc van Oostendorp toen hij op de middelbare school zat. Die titel is hem altijd bijgebleven want het klopt: je weet veel meer over taal dan je denkt. We gebruiken het van jongs af aan elke dag. Wat kunnen we...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.