Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima lanceert stichting MIND Us en bezoekt met staatssecretaris Van Ooijen initiatieven gericht op de men...

 
Koningin Máxima lanceert stichting MIND Us en bezoekt met staatssecretaris Van Ooijen initiatieven gericht op de mentale gezondheid van jongeren
Hare Majesteit Koningin Máxima lanceert op woensdag 30 maart stichting MIND Us. MIND Us zet zich in voor de mentale gezondheid van jongeren tussen de 12 en 27 jaar. Koningin Máxima wordt erevoorzitter van MIND Us. De lancering vindt plaats aansluitend op een werkbezoek dat Koningin Máxima en...


Dutch Irish Association @DutchIrishBusinessAssociation
Job opportunity: Are you a Dutch native speaker who can translate English web content in Dutch? Ideally with a marketing/writing for web/ journalism/translation background? It's a full time position in Dublin but hyrbrid working possible. Salary 45k with good benefits. Want to know more contact...


Embassy of the Netherlands in Ireland @DutchEmbassyDublin
And that's a wrap... The #Dutchoffshorewind trade delegation have left the island! ☘️ Huge thanks to both the Dutch and Irish participants, who joined this actioned packed trade mission over the past couple of days and whose enthusiasm and positivity contributed to such a rewarding, successful...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.