Doorgaan naar hoofdcontent

Neerlandia Dutch Club WA

 
Neerlandia Dutch Club WA
Dear Students, The second lesson for the beginners course will be held on Friday 26 March at the Rhein Donau Club from 6 to 7 pm. The second lesson for the intermediate course will be also held on Friday 26 March at the Rhein Donau Club from 7 to 8 pm Please let us know if you will or will not...


NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth
Together with TGI Thai-German Institute, Arburg GmbH + Co KG has set up a workshop regarding the Plastic Injection Moulding industry in Thailand. The workshop will take place on Thursday 28th April, 2022, at Thai-German Institute (Chonburi Center). Through this event, the attendees will gain an...


Vico Food Box – de Italiaanse supermarkt op je scherm
Ga je op vakantie in Italië ook zo graag naar een Italiaanse supermarkt? Wij kunnen er heel wat tijd doorbrengen. Niet alleen voor de dagelijkse boodschappen, maar ook voor culinaire souvenirs – van...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.