Doorgaan naar hoofdcontent

NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth

 
NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth
We are proud to present Singapore Thai Chamber of Commerce หอการค้าสิงคโปร์ - ไทย 's upcoming exclusive webinar on Carbon Credit Market in Thailand and Support from UOB to the society, which will take place on Friday, 1st April 2022. During the increasing of VUCA world and rapid change in...


Regional Business Lunch: Poznań
We are glad to invite our members in Poznań region for a new concept: The Regional Business Lunch This year we will organise 6 lunch meetings in Poznań region during… Read more


Miroca Paris in Rotterdam
Niets mooier dan een live concert, vol van energie en interactie met publiek – aldus de Kaapverdiaans-Portugese artiest over zijn nieuwe album 'Miroca Paris Live in Warsaw'. "We hebben zo lang zonder moeten doen, dus toen mijn tour in Polen vorig jaar eindelijk door ging, greep ik meteen de...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.