Doorgaan naar hoofdcontent

Oekraïense presidentiële adjudant: Duitse minister –

 
Oekraïense presidentiële adjudant: Duitse minister –
Mykhailo Podolyak, een senior adviseur van de Oekraïense president Volodymyr Zelensky, heeft kritiek geuit op een verklaring van de Duitse minister van Defensie Christine Lambrecht, en beweert dat deze Rusland aanmoedigt om haar brute invasie nog meer wreedheden voort te zetten in Oekraïne....


Netherlands Society Christchurch NZ
New Zealand: Applying for a passport in Christchurch on 19 April 2022www.netherlandsandyou.nlThe consular team from the Dutch embassy in Wellington will be visiting Christchurch on 19 April 2022, where you will be able to apply for a Dutch passport and activate your DigiD.


Maandborrel
31 maart @ 17:00


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.