Doorgaan naar hoofdcontent

Slim energie delen

de Duurzame Wereld
Slim energie delen
Slim energie delen Ukraine's path towards renewable energy - with green hydrogen Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

BP doet afstand van aandeel in Russisch bedrijf Rosneft
BP doet afstand van aandeel in Russisch bedrijf Rosneft BP beëindigt zijn belang van 20 procent in de Russische staatsoliemaatschappij Rosneft. Dat kondigde de Britse multinational zondag aan naar aanleiding van de Russische invasie in Oekraïne. BP heeft sinds 2013 een belang van 19,75 procent in het bedrijf. Naast het opzeggen van de aandelen
Lees verder

Groothandel Wasco krijgt nieuw distributiecentrum van 37.000 m²
Groothandel Wasco krijgt nieuw distributiecentrum van 37.000 m² Wasco krijgt volgend jaar een nieuw distributiecentrum met een vloeroppervlak van 37.000 m². De groothandel noemt de verwachte groei in omzet, assortiment en klantspecifieke activiteiten als aanleiding. "We hebben een gebrek aan ruimte en dit lossen we op door een nieuw
Lees verder

Vragen over de restricties die veel landen nu opleggen aan Aeroflot en andere Russische luchtvaartmaatschappijen
Vragen over de restricties die veel landen nu opleggen aan Aeroflot en andere Russische luchtvaartmaatschappijen Debat over natuur, energie en milieu op maandag 7 maart Wat is de mening van de plaatselijke politieke partijen over onze toekomstige energievoorziening, hoe gaan we om met de natuur en het groen in onze
Lees verder

Urgent need to adapt to massive impacts of climate change highlighted in latest IPCC report
Urgent need to adapt to massive impacts of climate change highlighted in latest IPCC report The Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC) has today published its latest report on the impacts, adaptation and vulnerabilities related to climate change. February success story: Energy communities accelerating the
Lees verder

ElaadNL Webtalk #32 - Are solar cars the future of electric mobility
ElaadNL Webtalk #32 - Are solar cars the future of electric mobility       Woensdag 16 maart: inspiratiesessie EFGF Op woensdag 16 maart organiseren wij een inspiratiesessie op de Aqua Nederland Vakbeurs en sluiten deze af met… lees meer »       Ukraine's path towards renewable
Lees verder

CALorie en de Castricummer Werf; Martijn Kooijman over zijn ervaringen
CALorie en de Castricummer Werf; Martijn Kooijman over zijn ervaringen CASTRICUM- Wogene Kramer 7-02-2022 Castricum verduurzaamt, de Castricummer Werf inbegrepen. Energie coöperatie CALorie zet zich daarvoor in en heeft een ambitieuze werkgroep die in 2021 de energierekening naar 0 brengt. In maart zetten we een paar duurzame ondernemers die hard op
Lees verder

Geen steun gemeente voor laden aan huis: oproep aan leden!
Geen steun gemeente voor laden aan huis: oproep aan leden! 040energie probeert het laden bij eigen huis en met eigen stroom voor zoveel mogelijk mensen in Eindhoven mogelijk te maken. Helaas loopt het stroef met de gemeente. Laten we het erbij zitten of geven we extra gas? Na een presentatie voor wethouder (Rik Thijs) op 31 januari en de
Lees verder

Fit for the green future: Over de dynamiek in supply chains en logistiek in de verduurzamingsopgave
Fit for the green future: Over de dynamiek in supply chains en logistiek in de verduurzamingsopgave De rol van de logistieke sector in de circulaire economie is nog altijd een redelijk onontgonnen gebied. Om de klimaatdoelstellingen te halen zal er meer vanuit de overheid gestuurd gaan worden op het halen van de doelen, zowel Europees,
Lees verder