Doorgaan naar hoofdcontent

Staatsbezoek president India - programma

 
Staatsbezoek president India - programma
Op uitnodiging van Zijne Majesteit de Koning brengt de president van de republiek India, Ram Nath Kovind dinsdag 5 en woensdag 6 april 2022 een staatsbezoek aan Nederland. Hij wordt daarbij vergezeld door zijn echtgenote, Savita Kovind.


Spanje legt strengere regels op aan crypto-influencers
Terwijl cryptomunten als Bitcoin in Spanje steeds zichtbaarder aanwezig zijn, lijkt het zuiderse land de regels omtrent dergelijke digitale munten aan te scherpen. Spanje volgt daarmee het voorbeeld van talloze andere landen die net hetzelfde doen.


Wat is het beste moment om in Bitcoins te investeren?
Heb je de ambitie om ooit een mooie vakantiewoning in Spanje te kopen en wil je dit project bekostigen met de winst uit Bitcoin handel? Dan is het goed om niet alleen te weten waar je in Bitcoins kunt investeren en wat het beste moment is om te doen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.