Doorgaan naar hoofdcontent

Topsport en een relatie: zo zijn Lisa Bunschoten en Chris Vos samen sterker

 
Topsport en een relatie: zo zijn Lisa Bunschoten en Chris Vos samen sterker


Maart 2022: Serie over koningin Wilhelmina op NPO2
De vierdelige serie Wilhelmina, een leven voor de troon is van maandag 25 tot en met donderdag 28 april bij de NTR op NPO 2 te zien. In deze documentaire, die wordt gepresenteerd door Dieuwertje Blok, wordt ingezoomd op het leven en de regeerperiode van koningin Wilhelmina, het langstzittende...


Spanje wereldwijd populairste bestemming voor Semana Santa
De boekingen voor de Semana Santa, de week voor Pasen, blijven toenemen. Hoewel de Goede Week altijd al populair is onder Spanjaarden en buitenlanders, blijkt Spanje momenteel de populairste bestemming ter wereld, zo claimt het platform TravelgateX.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.