Doorgaan naar hoofdcontent

Waarom hebben veel tankstations in Spanje prijzen met 10 cent verhoogd?

 
Waarom hebben veel tankstations in Spanje prijzen met 10 cent verhoogd?
De regering in Spanje houdt tankstations in de gaten nadat ze sinds maandag hun brandstofprijzen met 10 cent per liter hebben verhoogd. Gerekend voor alle 11.500 tankstations in Spanje gaat het om een verhoging van 1 cent.


Rutte zet in op energieverbinding Iberisch schiereiland met rest Europa
Minister-president Mark Rutte wil samen met Spanje inzetten op de energieverbinding tussen het Iberisch schiereiland en de rest van Europa. Hiermee moet de afhankelijkheid van Russisch gas verminderen. Een nevendoel is dat het de Europese Unie versterkt.


Rembrandt Dutch Club
Happy 1st of April. Don't be a fool, enjoy Alice's burger.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.