Doorgaan naar hoofdcontent

Acquario di Napoli – bezoek het oudste aquarium van Italië in Napels

 
Acquario di Napoli – bezoek het oudste aquarium van Italië in Napels
Op een paar passen van de Baai van Napels ligt het stadspark Villa Comunale. Het park scheidt de boulevard en de zee van de wijk Chiaia. Midden in dit park vind je echter een klein stukje zee terug....


Karlijn werkt als vet nurse met Aboriginal communities: 'We kloppen op deuren met de vraag of er dieren zijn die we kunnen behandelen'


Grenzen tussen Spanje en Marokko weer open
Na ruim twee jaar heropenen Marokko en Spanje de zee- en landgrenzen tussen beide landen. Dat hebben de Marokkaanse koning Mohammed VI en de Spaanse premier Sanchez besloten tijdens een ontmoeting in Rabat.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.