Doorgaan naar hoofdcontent

Beleef een zen-vakantie in Thailand

 
Beleef een zen-vakantie in Thailand
Als je aan een rondreis door Thailand denkt, komen gedachten zoals bruisende steden en indrukwekkende hoogtepunten omhoog. Het kan ook anders, met een zen-vakantie in Thailand. Maar het levendige land heeft daarnaast nog veel meer te bieden: denk aan de religieuze tempels, de heerlijke Thaise...


Nederlandse School - Parasol (Costa del Sol) @nederlandseschoolparasol


Het weer in Spanje tijdens Semana Santa 2022
Elk jaar is het weer spannend wat voor weer het wordt tijdens Semana Santa, de Goede Week voor Pasen. Dat is de eerste vakantieweek waarin Spanjaarden er massaal op uittrekken. Meestal naar de kust om te genieten van het voorjaarsweer.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.