Doorgaan naar hoofdcontent

Bende ontmanteld in Elche wegens regulariseren Marokkaanse immigranten

 
Bende ontmanteld in Elche wegens regulariseren Marokkaanse immigranten
De Nationale Politie heeft in Elche een criminele organisatie ontmanteld. Leden hiervan regulariseerden migranten op illegale wijze via het sociale zekerheidsstelsel. Bij de operatie zijn 125 mensen gearresteerd, onder wie medewerkers van een advocatenkantoor.


April 2022: Na corona veel familieweekenden in Nederland
Het familieweekend lijkt populairder dan ooit. Dat zien ook de verhuurders van groepsaccommodaties. Cultuuronderzoeker Peter Jan Margry van het Meertens Instituut vindt dat niet verbazingwekkend. Hoewel er volgens hem geen onderzoek is gedaan naar het fenomeen, denkt hij wel te weten waarom zoveel...


April 2022: Vijf weetjes over de tompouce
Deze heerlijke lekkernij is vaste prik tijdens Koningsdag en wie hem zonder gedoe kan verorberen, verdient een lintje. Genoeg reden voor Quest om met behulp van het Meertens Instituut een paar wetenswaardigheden over de tompouce (of is het tompoes?) op een rijtje te zetten. Lees meer in Quest....


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.