Doorgaan naar hoofdcontent

Collectie met ruim duizend opgezette dieren in beslag genomen in Spanje

 
Collectie met ruim duizend opgezette dieren in beslag genomen in Spanje
De Spaanse politie heeft een collectie van 1.090 opgezette dieren in beslag genomen. Het gaat om een enorme collectie wilde en (soms) uitgestorven dieren zoals ijsberen, tijgers en olifanten. De eigenaar is de zoon van een bekende zakenman uit Valencia.


Speedway (1959) #Shorts


Nationaal toerisme in Spanje maakt significante groei door
Vanaf het moment dat de pandemie volop om zich heen greep, deelde deze wereldwijd rake klappen uit aan de toeristische sector; zo ook in Spanje. Nu de pandemie op zijn retour lijkt te zijn, vertoont de toeristische sector in Spanje weer herstel.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.