Doorgaan naar hoofdcontent

De mooiste watervallen van het Zwarte Woud

 
De mooiste watervallen van het Zwarte Woud
Het Zwarte Woud barst van de watervallen. Waar je ook in de regio op vakantie gaat, er bevindt zich altijd een prachtige waterval nabij. Het grootste middelgebergte van Duitsland kent grote hoogtevers


Huiswerk mei 03 gr 6/7
Iedereen het werkblad maken dat ik jullie mee heb gegeven en blijf lezen zodat we Read more


Een zonnetje plus het-mag-weereffect bepalend voor succes vrijmarktkleedje
Normaal gesproken zijn het vooral het weer en het vertrouwen in de economie die het succes bepalen van de vrijmarkt op Koningsdag. Maar dit jaar speelt nog iets anders een grote rol: dat het eindelijk weer kan. En dat maakt dat vertrouwen in de economie dit jaar veel minder belangrijk is voor je...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.