Doorgaan naar hoofdcontent

Deze vier levensmiddelen stegen in Spanje het sterkst in prijs

 
Deze vier levensmiddelen stegen in Spanje het sterkst in prijs
De massaconsumptiesector in Spanje is in de weken van 6 tot 20 maart gestegen met 12,9% ten opzichte van dezelfde periode van vorig jaar. Dit is een gevolg van de huidige economische context in Spanje.


Overleven in de zee als een landdier
Hoe word je schrijver in een nieuwe taal? We vroegen het aan Sholeh Rezazadeh, die in 2015 vanuit Iran naar Nederland verhuisde en in 2021 debuteerde met ' De hemel is altijd paars '. Ze kreeg er de Debutantenprijs van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde voor.


Benoemingen Landbouwattachénetwerk 2022
Deze week zijn 8 nieuwe Landbouwraden benoemd op de Nederlandse ambassades in Berlijn, Washington, Hanoi, Nairobi, Rabat, Bangkok en bij de Permanente Vertegenwoordiging (PV) Europese Unie (EU) in ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.