Doorgaan naar hoofdcontent

Deze zomer de Caminito del Rey in Málaga bezoeken?

 
Deze zomer de Caminito del Rey in Málaga bezoeken?
Kaarten voor de immens populaire Caminito del Rey in de Zuid-Spaanse provincie Málaga zijn nog steeds snel uitverkocht. Dat geldt in elk geval voor dagen in het weekend en voor de beste tijden om de wandeling door de kloof te maken.


NVL - Nederlandse Vereniging Luxemburg @nederlandseverenigingluxemburg


Hoe de producten in je Spaanse winkelwagentje stiekem duurder worden
Verbeeld ik het me nou of is die verpakking echt kleiner geworden of zaten er de vorige keer niet meer koekjes in dit pak? Een sensatie als deze kan steeds gewoner worden in de Spaanse supermarkt nu producenten uit alle macht hun marges nog een beetje op peil probe


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.