Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP @pnbc.ph

 
Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP @pnbc.ph
ASEAN is open for business! #ASEAN #BilateralTrade #RegionalNews Want to receive quarterly regional info? The ASEAN Dutch Chamber Network (ADCN) has just launched the second volume for its quarterly newsletter, covering regional news, articles and events. This quarter's topics are...


Rondetafel Zakendoen in India
De Netherlands India Chamber of Commerce & Trade (NICCT) organiseert in samenwerking met NLinBusiness een rondetafelbijeenkomst "Ondernemen in India" voor ondernemers die serieus overwegen India ...


Oorlog in Oekraïne vertraagt groei economie in Spanje
De door het Internationaal Monetair Fonds (IMF) voorspelde economische groei vertraagt en de inflatie blijft langer hoog. Vanwege de oorlog tussen Rusland en Oekraïne wordt ook de groei van de Spaanse economie bijgesteld, maar toch verwacht het IMF veel van Spanje.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.