Doorgaan naar hoofdcontent

Expert waarschuwt: laat het Saharazand nog maar even zitten

 
Expert waarschuwt: laat het Saharazand nog maar even zitten
Wacht nog maar even met het wit schilderen van je gevels of het grondig reinigen van je terras of zwembad: tot de zomer zijn nieuwe Calima's te verwachten. Dat zegt Jesús Parraga, hoogleraar aan de universiteit van Granada (UGR).


De Droomtorens @Droomtorens
Woezel en Pip Electro: gratis op te halen in Drayton (Abingdon) Ik hoop dat ik dit hier mag delen, zonee, hoor ik het graag. Iemand interesse in een Woezel en Pip electro spel? Gratis op te halen in Drayton of op de Harwell campus.


Dutch Centre @TheDutchCentre
Foto's uit het bericht van Koning Willem Fonds U.K.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.