Doorgaan naar hoofdcontent

Hollandse School Singapore @HollandseSchoolSingapore

 
Hollandse School Singapore @HollandseSchoolSingapore


Language Policies and the Politics of Language Practices
This edited volume consists of chapters celebrating the career of scholar Sjaak Kroon, who has produced ground-breaking work in the field of ethnography of education, immigrant minority language teaching and language politics. The chapters cover the use of immigrant minority languages in education...


April 2022: Schrijven naar de Toekomst
Op zaterdag 16 april vond het Brievenfestival van het project Schrijven naar de Toekomst plaats in het theater DeLaMar West in Amsterdam. Hoogleraar Volksverhaal en vertelcultuur Theo Meder was uitgenodigd om te komen spreken, maar helaas was hij verhinderd. Hij maakte het goed door een video op te...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.