Doorgaan naar hoofdcontent

Italiaanse tradities & gebruiken met Pasen

 
Italiaanse tradities & gebruiken met Pasen
In Italië gaat Pasen volgens goed gebruik gepaard met verschillende (culinaire) tradities. De meest bijzondere zetten we voor je op een rijtje. Natale con i tuoi, Pasqua con chi vuoi Allereerst:...


Win een vakantie op een boerderij in Tirol!
Ontwaken door het geluid van een kraaiende haan, klingelende koebellen of simpelweg compleet uitgerust vanwege de absolute sereniteit... Dat is een vakantie op een boerderij in Tirol. Hoe heerlijk dat


Rembrandt Dutch Club
NEWS ~ 'Once-in-a-lifetime discovery': 400-year-old Dutch masterpiece discovered in the Blue Mountains The SMH today reports: A 400-year-old painting unearthed in the Blue Mountains and long thought to be a copy may be worth up to $5 million after art historians confirmed it was a 17th century...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.