Doorgaan naar hoofdcontent

Kinderfilm en de ALV 2022 in de maand Mei

 
Kinderfilm en de ALV 2022 in de maand Mei
Erfasst am 30.04.2022 10:33:19


Stoffelijke resten Waalsdorpervlakte na 77 jaar geïdentificeerd
Dankzij onderzoek van de Bergings- en Identificatiedienst van de Koninklijke Landmacht (BIDKL) zijn de stoffelijke resten van verzetsman Cornelis Pieter Kreukniet alsnog geïdentificeerd. Hij werd bijna 80 jaar geleden gefusilleerd door de Duitsers. De identificatie kwam tot stand via DNA dat...


In Wassenaar en Uithoorn waren er alleen lintjes voor mannen, hoe komt dat?
Vrijwel ieder jaar ontvangen bijna twee keer zoveel mannen als vrouwen een koninklijke onderscheiding (een lintje). Dat is opvallend, aangezien mannen en vrouwen vrijwel evenveel vrijwilligerswerk doen en het grootste deel van de lintjes aan vrijwilligers worden uitgereikt.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.