Doorgaan naar hoofdcontent

Maart 2022: Er bestaat een koeientaal

 
Maart 2022: Er bestaat een koeientaal
"Koeien zeggen 'boe', dat weten we", aldus de Vlaamse radiozender Radio 1. "Maar of mensen ook weten wat die boe betekent, is getest met de Koeientaalquiz van Leonie Cornips, taalkundige en sociolinguïst van het Meertens Instituut." In de quiz werden 12 soorten...


Embassy of the Netherlands in Ireland @DutchEmbassyDublin
Thanks to all our colleagues and friends who shared in our King's Day celebrations yesterday. This year's celebrations took place against the backdrop of war on our continent, reminding us all of the precious freedoms we cherish Special thanks to those who cycled to our reception, in keeping...


Eurovision House Party 2022: Episode 3 - EXCLUSIVE PERFORMANCES


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.