Doorgaan naar hoofdcontent

Malik Harris - Say The Name (Live) - Germany

 
Malik Harris - Say The Name (Live) - Germany


Toeristenbelasting in Valencia op losse schroeven
De Valenciaanse regeringspartijen PSPV-Compromís en Unides Podem zijn de initiatiefnemers van het wetsvoorstel tot het heffen van een toeristenbelasting in de regio. Dit voorstel stuitte op flinke weerstand bij ondernemers in de toeristische sector.


Vragenlijst voor toetreding tot EU door Oekraïne ingevuld
Oekraïne heeft de vragenlijst voor toetreding tot de EU ingevuld, die de voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen aan de president van dat land heeft overhandigd, meldde het Oekraïense agentschap Interfax zondagavond, onder vermelding van een Oekraïense ambtenaar. Vragenlijst...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.