Doorgaan naar hoofdcontent

Motie tegen toeristenbelasting in alle Valenciaanse gemeenten

 
Motie tegen toeristenbelasting in alle Valenciaanse gemeenten
De controverse rond de toeristenbelasting die de Generalitat wil invoeren om overnachtingen te belasten, duurt voort. De Volkspartij PP heeft besloten om in alle Valenciaanse gemeenten een motie in te dienen tegen deze belasting.


Koning opent tentoonstelling FLASH | BACK in Mauritshuis
Zijne Majesteit de Koning opent woensdagmiddag 1 juni de tentoonstelling FLASH | BACK in het Mauritshuis, dat in 2022 zijn 200-jarig bestaan viert. In de tentoonstelling vertalen zestien fotografen, zowel gevestigde namen als aanstormend talent, het werk van 17de eeuwse meesters naar zestien nieuwe...


Invitation of Global Open e-tender through International Competitive Bidding for the work of Delhi – Ghaziabad – Meerut RRTS Corridor of NCRTC
Ircon International Limited (A Govt. of India Undertaking under the Ministry of Railways) has been awarded the work of Design, Supply, Installation, Testing and Commissioning of Receiving Sub-Stations [including 25 kV AC Traction cum 33 kV Auxiliary Main Sub Stations], Extra High Voltage & High...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.