Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse Vereniging Genève - NVG @nlverge

 
Nederlandse Vereniging Genève - NVG @nlverge
Afgelopen donderdag was NVG Lentereceptie! Op de Nederlandse Residentie hebben wij allen geproost op het nieuwe verenigingsjaar. Wij zijn uiteraard ambassadeur Paul Bekkers en zijn echtgenote Ank zeer erkentelijk dat zij de residentie ter beschikking hebben gesteld voor het evenement. Al met al,...


De Nederlandse School Israel - Dutch School @nederlandseschoolisrael


De Hollandse Club Stockholm @hollandseclubstockholm
De Nederlandse School Stockholm is opzoek naar een nieuwe leerkracht! Het team van de Nederlandse school heeft versterking nodig. Vanaf begin januari zijn zij daarom op zoek naar een leerkracht die op de dinsdagmiddag groep 1 les wil gaan geven. Je komt in een leuk en enthousiast team, en geeft...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.