Doorgaan naar hoofdcontent

Netherlands Society Rotorua (inc)

 
Netherlands Society Rotorua (inc)
Foto's uit het bericht van Embassy of the Netherlands in New Zealand


Hoofdrolspeler in Madrileens mondkapjes schandaal plaatste geld op Nederlandse bankrekening
Een van de hoofdrolspelers in een mondkapjes schandaal in Madrid is Luis Medina en nu is bekend dat hij een deel van zijn frauduleuze commissies meteen na ontvangst op een Nederlandse bankrekening plaatste.


NZ Netherlands Society (Waikato) Inc.
Now accepting entries to the NZ National Dutch Essay Competition. This is open to Year 9 -13 students enrolled in a NZ Secondary school. The word limit is 750 to 850 word. The judges request that NZ's covid response should not be discussed. https://forms.gle/gVzpTPN5FS6YHZoS7


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.