Doorgaan naar hoofdcontent

NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth

 
NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth
Ascott upgrades loyalty programme to offer more rewards for members' bookings made via direct channels. In celebration of Ascott Star Rewards' third anniversary, members can score up to 35% more points, receive up to 10 million bonus points and fast-track membership upgrade to Platinum tier. ...


Het Grote Kaartenboek. Vijf eeuwen cartografie


Spanje onderworpen aan cyberaanvallen na verklaring Kremlin als 'vijandig land'
De afgelopen maand is er een ware golf aan cyberaanvallen geconstateerd op Spaanse instellingen en bedrijven. De cyberaanvallen begonnen uren nadat het Kremlin Spanje als 'vijandig land' had verklaard. Spanje vreest dat het ergst nog moet komen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.