Doorgaan naar hoofdcontent

Olympisch kampioen Dirk Uittenbogaard stopt met toproeien

 
Olympisch kampioen Dirk Uittenbogaard stopt met toproeien


Prinses Margriet brengt werkbezoek aan Esther Vergeer Foundation
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden heeft dinsdagmiddag 19 april een werkbezoek gebracht aan de Sportpoli van de Esther Vergeer Foundation in het Amsterdam UMC. De stichting zet zich in voor de sportieve integratie van kinderen met een lichamelijke beperking.


Make it happen by being you - Conferentie van netwerkclub Costa Women
Make it happen by being you - laat het gebeuren door jezelf te zijn, is het thema van de 8e jaarlijkse conferentie van vrouwennetwerkclub Costa Women. Schrijf je in om er op 12 mei aanstaande bij te kunnen zijn.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.