Doorgaan naar hoofdcontent

Prinses Alexia is in Nederland en vergezelt familie op Koningsdag in Maastricht

 
Prinses Alexia is in Nederland en vergezelt familie op Koningsdag in Maastricht
Prinses Alexia (16) is woensdag toch aanwezig in Maastricht om Koningsdag te vieren, bevestigt de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) aan NU.nl. De middelste dochter van koning Willem-Alexander en koningin Máxima vertrok in augustus 2021 naar Wales, waar zij de middelbare school afrondt.


Iedereen een vrije dag wordt een steeds zeldzamer fenomeen
Koningsdag is een nationale feestdag en daarmee een van de zeven vaste vrije feestdagen per jaar. Toch heeft niemand op deze dagen wettelijk recht op verlof. En steeds vaker werken mensen wel op de dagen waarop we vroeger bijna allemaal vrij waren. Volgens arbeidsvoorwaardenadviseur AWVN heeft...


LanguageOne Muscat @languageonemuscatoman


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.