Doorgaan naar hoofdcontent

Reuzenhaai aangespoeld op de Canarische Eilanden

 
Reuzenhaai aangespoeld op de Canarische Eilanden
Op het eiland Los Lobos is een reuzenhaai gestrand. Het levenloze dier ligt in een gebied waar het niet kan worden verwijderd of verplaatst. Dat betekent dat de haai van bijna 8 meter daar is overgeleverd aan de elementen.


4-5 juni gates 12:30 match 14:00
4-5 juni gates 12:30 match 14:00 FIH International Hockey England vs Netherlands (M+W) Twickenham Stoop Stadium


Opnieuw zeilboten agressief bejegend door orka's in Zuid-Spanje
Personeel van de Spaanse kustwacht in de provincie Cádiz heeft twee zeilboten voor de kust van Barbate moeten redden nadat deze waren aangevallen door orka's. Door een defect roer raakten beide schepen op drift.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.