Doorgaan naar hoofdcontent

Spanje legt officieel beslag op megajachten van Russische oligarchen

 
Spanje legt officieel beslag op megajachten van Russische oligarchen
Voor het eerst heeft justitie in Spanje via strafrechtelijke procedures eigendommen van Russische oligarchen in beslag genomen. Rechters in Palma en Tarragona lieten maandag beslag leggen op twee megajachten in de havens van beide steden.


Missie Life Sciences and Health Indonesië, Maleisië en Thailand
Bent u actief in de gezondheidssector, met name op het gebied van connected care? Wilt u de laatste ontwikkelingen in deze markt in Indonesië, Thailand en Maleisië met eigen ogen zien? Ga ...


Export Policy for MSME'
E-Commerce is widely considered as a medium to reduce costs related to penetration and sustainability of exporters in international markets. Indian MSMEs stand to benefit from the enhanced visibility provided by e-commerce platforms. Improved infrastructure, competitive pricing and reduced costs...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.