Doorgaan naar hoofdcontent

Succesvolle Chinese modegigant Shein kopieert ontwerpen van Spaanse Zara

 
Succesvolle Chinese modegigant Shein kopieert ontwerpen van Spaanse Zara
De Instagramaccount @Dupesnation brengt het duidelijk in beeld: De Chinese modegigant Shein, vergelijkbaar met fast fashion modeketens als Zara en H&M, komt met tal van ontwerpen die een-op-een zijn gekopieerd van de Spaanse modeketen Zara.


Incidentie hoger dan 1.000 in drie Spaanse regio's
In drie Spaanse regio's is de virusincidentie opgeklommen tot boven de 1.000 gevallen per 100.000 inwoners. De krant NIUS-Diario vraagt zich af of het nodig is maatregelen te nemen.


Spaanse rechtbank vaardigt arrestatiebevel uit tegen de Tinder Swindler
Spanje vaardigt een arrestatiebevel uit tegen de dankzij de gelijknamige Netflix-serie beruchte Tinder Swindler. De Israelier Shimon Heyada Yahut maakte als Simon Leviev vele vrouwen die hij via Tinder leerde kennen enorme geldbedragen afhandig.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.