Doorgaan naar hoofdcontent

Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen

 
Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Noem Hunderfossen maar een onbekend pretpark


Maart 2022: De kabouter is terug van weggeweest
Wat zorgt er toch voor dat het fenomeen kabouter nooit definitief in de vergetelheid verdwijnt en telkens opnieuw in de belangstelling terugkeert? Bijvoorbeeld in de vorm van de razend populaire kabouterpaden. Of de verzamelingen tuinkabouters die tijdens de coronaperiode in Nederlandse bossen en...


Maart 2022: 'Geen zin in een babyshower? Organiseer een Navajo-blessing'
De Blessing Way-ceremonie maakt een opmars tussen de geboorterituelen, constateert BN De Stem. Alles draait op die dag om de aanstaande moeder, vanwege het 'nieuwe leven' dat zij begint. Hoe is zo'n ceremonie vanuit de Navajo-cultuur in Nederland terechtgekomen? Antropoloog Irene Stengs wijt het...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.