Doorgaan naar hoofdcontent

Video | Zo vieren de collega's van koning Willem-Alexander hun verjaardag

 
Video | Zo vieren de collega's van koning Willem-Alexander hun verjaardag
De verjaardag van koning Willem-Alexander is in Nederland een echt volksfeest. Hoe zit dat in andere Europese landen? In deze video zetten we op een rij hoe de verjaardagen van die vorsten eraan toegaan.


In beeld | Koningsdag wordt weer als vanouds gevierd
De koningsdagevenementen zijn nog in volle gang na twee jaar zonder feest vanwege de coronapandemie. Een impressie van een sfeervolle Koningsdag tot nu toe.


Dutch Club Wellington @dutchclubwellington
VRIJMARKT! (FREE MARKET) Saturday 30 April Koningsdag will be celebrated at Avalon House this Saturday. The Dutch Club Wellington would like to invite the younger visitors to participate in the Vrijmarkt on that day. Vrijmarkt (the word literally translates into "free market") is a Dutch...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.