Doorgaan naar hoofdcontent

Wanneer is je Spaanse supermarkt open tijdens Semana Santa?

 
Wanneer is je Spaanse supermarkt open tijdens Semana Santa?
Pasen 2022 staat voor de deur en dat betekent dat er enkele feestdagen zijn waarop veel bedrijven hun deuren zullen sluiten. Supermarkten passen hun openingstijden aan de feestelijkheden aan, zodat hun klanten nog op tijd hun laatste Paasinkopen kunnen doen.


Kring Nederlands Bedrijfsleven in Barcelona @KringNederlandsBedrijfsleveninBarcelona


Nieuwe modderregen op komst in Zuid-Spanje
Experts waarschuwden al voor de komst van mogelijk meer episodes van Calima. Stof in suspensie in de lucht uit de Sahara dat in combinatie met en nieuw Atlantisch front vanaf maandag met de regen op het land neer kan dalen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.