Doorgaan naar hoofdcontent

Wat gebeurt er eigenlijk met Pasen?

 
Wat gebeurt er eigenlijk met Pasen?
Geen idee, zeg. Een heel gedoe met eieren, een paashaas, dito takken, veel chocola, en voor de gelovigen onder ons verraad, kruisiging, verdrietige moeder Maria en meer van die ellende. Maar als je wilt weten waar ik nou echt voor ga,en waar we voor staan, klik dan de link hieronder. Goeie...


Nederlandse School Kaapstad @NLschoolkaapstad


Patriot-vuureenheid aangekomen op plek van bestemming in Slowakije
De derde en laatste colonne van de Patriot-vuureenheid die drie dagen geleden naar Slowakije vertrok, is rond middernacht in dat land op de plaats van bestemming aangekomen. Beide andere colonnes waren eerder die avond al gearriveerd. De eenheid gaat nu zo snel mogelijk aan de slag om de patriots...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.