Doorgaan naar hoofdcontent

Zwemmeren in Tirol: dit zijn de 10 mooiste

 
Zwemmeren in Tirol: dit zijn de 10 mooiste
In Tirol liggen tal van fijne meren om in te zwemmen. Op een warme zomerse dag is niks fijner dan een beetje verkoeling aan het water. Tirol heeft meer dan genoeg zwemmeren waar je op zo'n dag een fri


Neerlandia Dutch Club WA
Dit jaar wordt er tweemaal een Koningsfeest gevierd met gratis toegang! Eerst op vrijdag 29 april tijdens de Maas en Waal Borrel van Neerlandia bij de Rhein Donau Club in Myaree van 6pm tot 9pm, de keuken en bar zullen open zijn. Kinderen die willen meedoen aan de vlooienmarkt kunnen zich...


POSTPONED! A Round Table Discussion with Minister Mr S. Iswaran


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.