Doorgaan naar hoofdcontent

Alarm vanwege grote haai vlakbij een strand op Mallorca

 
Alarm vanwege grote haai vlakbij een strand op Mallorca
Velen willen het liever niet weten, maar er leven haaien in de Middellandse Zee. Af en toe nemen die gewild of ongewild een kijkje bij de kust. Vrijdagochtend was dat het geval bij een strand op Mallorca.


Russische ambassade stopt 9 mei evenement Warschau
De ambassade van de Russische Federatie in Warschau heeft de geplande ceremonie van maandag bij een monument in de hoofdstad ter herdenking van Russische soldaten geannuleerd. Omdat Poolse ambtenaren zich uitspreken tegen de plannen Russische ambassade stopt 9 mei evenement Warschaucitaat...


Edda in Dublin, "mijn Niemandsland is een beetje kleiner geworden"


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.