Doorgaan naar hoofdcontent

Alvan & Ahez - Fulenn - Exclusive Rehearsal Clip - France

 
Alvan & Ahez - Fulenn - Exclusive Rehearsal Clip - France


Twee doden en 18 gewonden bij explosie in Madrid
Bij een explosie als gevolg van een vermoedelijk gaslek in de wijk Salamanca in Madrid zijn twee doden gevallen en raakten 18 mensen gewond. De explosie vond plaats in een gebouw van vier verdiepingen.


Spaanse toerist overleden en eentje zwaargewond bij explosie in hotel in Havana
Bij de explosie in het iconische Saratoga-hotel in Havana is een Spaanse toerist omgekomen. Een andere toerist van deze nationaliteit raakte zwaargewond. Bij het incident zijn in totaal 22 doden gevallen en nog eens ruim 60 gewonden.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.