Doorgaan naar hoofdcontent

Balearen openen jacht op medische toeristen met schulden

 
Balearen openen jacht op medische toeristen met schulden
Ze komen, genieten van het mooie weer en maken verder van de gelegenheid gebruik om een operatie te ondergaan. Vooral Spaanse kustgebieden hebben te maken met deze medische toeristen. Een aantal van hen vertrekt echter met de noorderzon zonder af te rekenen.


Sharing the Ukrainian voice in Co-iki residency, Tokyo
read more


En een van de ongezondste producten in de Spaanse supermarkt is...?
De meeste consumenten hebben een rijtje producten dat ze zonder erbij na te denken altijd in hun boodschappenmandje deponeren. De Spaanse consumentenorganisatie OCU wijst nu één zo'n 'standaardproduct' af omdat het erg ongezond is.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.