Doorgaan naar hoofdcontent

Καλό Πάσχα

 
Καλό Πάσχα
  Dit vind ik de grappigste en origineelste paashaas ooit! En eentje eens niet van chocola. Ergens best jammer maar dan had dit paashaasje de blog niet gehaald. Een paashaas met een tuinbroekje, wie verzint dat. Οnlangs heb ik zelf net zo'n soort tuinbroek in Athene gescoord. Dus Albert...


Humor anno 2022: strijdperk en mijnenveld
Humor zit pal in de boksring van onze maatschappij. Achter grappen en kwinkslagen gaat dan ook veel meer schuil dan louter de lach. Hoe verhoudt humor zich tot de macht?


Is de jeugd écht uitgelezen?
Ontlezing is een reëel probleem, vandaar de vele initiatieven rond leesbevordering in ons taalgebied, van de Leescoalitie tot #BookTok. De hamvraag: hoe krijgt de jeugd zin in lezen? Tip van de sluier: digitalisering is níét de duivel.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.