Doorgaan naar hoofdcontent

Business Drink with Belgian Business Chamber

 
Business Drink with Belgian Business Chamber
The Netherlands-Polish Chamber of Commerce together with Belgian Business Chamber has the pleasure to invite all members to join our monthly networking event - the Business Drink.  Since we know… Read more


Reizen naar Indonesië ten tijde van corona
[Dit artikel is geüpdatet] Reizen met het vliegtuig naar Indonesië ten tijde van het coronavirus. Wat zijn de reisvereisten voor Nederlandse paspoorthouders voor een bezoek aan Indonesië en waar moet je als reiziger rekening meehouden?  Update:Visa on...


Basismaatregelen corona in Indonesië
Om de verspreiding van het coronavirus te beperken, hebben de autoriteiten in Indonesië basismaatregelen opgesteld waaraan iedereen zich moet houden. Deze basismaatregelen staan beter bekend als 5M. Sommige regio's hanteren ook de zogeheten '6M'. 5M/6M: Memakai masker, het dragen van een...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.