Doorgaan naar hoofdcontent

COVID-19 Aviation Health Safety Protocol: Operational guidelines for the management of air passengers and aviation pe...

 
COVID-19 Aviation Health Safety Protocol: Operational guidelines for the management of air passengers and aviation personnel in relation to the COVID-19 pandemic
The European Union Aviation Safety Agency (EASA) and the European Centre for Disease Prevention and Control (ECDC) have updated their joint Aviation Health Safety Protocol providing clear operational guidance and risk-based recommendations for health-safe air travel to complement the European...


Pingelen in Thailand is leuk en levert veel op
Er zijn twee soorten mensen op deze wereld: mensen die pingelen geweldig vinden en mensen die liever afgezet worden om zich nergens voor te schamen. Als je tijdens je reis in Bangkok niet bij je neus genomen wil worden, dan is het erg leuk om te weten dat straatverkopers (eten uitgezonderd) van je...


Van Reinhilde Decleir tot de Grootouders voor het Klimaat: dit zijn de laureaten van de Ultimas
De Vlaamse Gemeenschap heeft haar cultuurprijzen, de Ultimas, voor het jaar 2021 uitgereikt.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.