Doorgaan naar hoofdcontent

De legende van de Camino de Santiago weerwolf heeft een standbeeld in Galicië

 
De legende van de Camino de Santiago weerwolf heeft een standbeeld in Galicië
Wist je dat er ooit een weerwolf voor veel angst bij de pelgrimgangers langs de Camino de Santiago heeft gezorgd? Zijn naam is 'Vákner' en de legende van de 'hombre lobo' heeft nu een standbeeld en concert.


De Azoren, een tropisch paradijs!


Wonen In Noorwegen Aflevering 31
In deze lente-aflevering 31 vertellen we je meer over de Ms Victoria; de ongebreidelde toename van de hytter in Noorwegen; de Espegård bålpanne en hoor je meer over de relatie tussen onze Germaanse talen onder het kopje 'Etymologie'. Veel luisterplezier en leuk als je ons volgt op Facebook: Wonen...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.