Doorgaan naar hoofdcontent

Een scheiding vanuit het buitenland is een ingewikkelde legpuzzel

 
Een scheiding vanuit het buitenland is een ingewikkelde legpuzzel


Mei 2022: Een bibliotheek vol met geuren
Programmamakers van de BBC waren in Nederland voor een televisie-special met wetenschappers van het onderzoeksproject Odeuropa, het grootschalige Europese onderzoek naar geur in het heden en verleden. De BBC sprak met Inger Leemans en Marieke van Erp, die het project vanuit het KNAW Humanities...


Vertalen in de Nederlanden. Een cultuurgeschiedenis.
Vertalen in de Nederlanden biedt een nieuw en fascinerend beeld van wat vertalen vermag. Eindelijk krijgen we inzicht in hoe vertalers in Nederland en Vlaanderen werkten, in hun achtergronden, hun motieven en maatschappelijke positie. Een cultuurhistorische leemte wordt hier deskundig en prikkelend...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.