Doorgaan naar hoofdcontent

Einde van extreem vroege hitte-episode in Spanje nabij

 
Einde van extreem vroege hitte-episode in Spanje nabij
Wie erg lijdt onder de hoge temperaturen kan bijna opgelucht ademhalen: het einde van de vroegste periode van extreme hitte nadert. Op sommige plekken in Spanje daalt het kwik van de ene op de andere dag met een graad of 10.


Drie Spaanse bestemmingen bij de meest spirituele plekken op aarde
Het lijkt een teken van onze tijd dat maandelijks bijna 21.000 mensen op Google zoeken naar een 'spiritueel ontwaken'. Dat kan op veel manieren. Je kunt je overtuigingen onderzoeken, je geest opruimen, leren loslaten of op een bezinningsreis gaan.


IOH àøâåï òåìé äåìðã @IrgoenOleiHolland


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.