Doorgaan naar hoofdcontent

Embassy of the Netherlands in Finland @netherlandsembassyhelsinki

 
Embassy of the Netherlands in Finland @netherlandsembassyhelsinki


Dronken toeristen en massificatie niet alleen probleem voor Barcelona en Palma
Vaste inwoners die uit stadscentra worden verdreven door de exorbitant hoge huurprijzen, of lijden aan voortdurende (geluids)overlast, te weinig voorzieningen omdat de bevolking exponentieel groeit en overlast van feestvierende en dronken vakantiegangers...


Reisadvies Laos | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Het reisadvies voor Laos is voor het grootste deel geel met een klein deel oranje. De overheid van Laos heeft de landsgrenzen vanaf 9 mei 2022 heropend voor alle buitenlandse reizigers. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit voor u betekent.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.