Doorgaan naar hoofdcontent

Eurovision Winners Challenge 2022 - Round 2: Chanel - Spain

 
Eurovision Winners Challenge 2022 - Round 2: Chanel - Spain


Grootste race ter wereld vindt dit weekend ook plaats in Valencia
Zondag 8 mei zal het park van de Turia rivier in Valencia zwart zien van de mensen. Om 13 uur gaat de grootste race ter wereld ook daar van start. De opbrengst van het inschrijfgeld gaat naar een goed doel: het onderzoek naar de genezing van ruggenmergletsel.


De Madelief @DeMadeliefIerland
Vandaag was het de dag dat onze groep 5 t/m groep 8 leerlingen onderling de strijd aangingen voor de finale van de Voorleeswedstrijd. Hier en daar waren toch wel wat zenuwen te zien. Heel erg logisch, want dit is ook heel spannend. Het was zeker geen gemakkelijke keuze voor de jury. Na lang overleg...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.