Doorgaan naar hoofdcontent

KOFFIE OCHTEND met een workshop tote bags schilderen. Dit keer een workshop met koffie bij Mawaheb’s Communit...

 
KOFFIE OCHTEND met een workshop tote bags schilderen. Dit keer een workshop met koffie bij Mawaheb's Community Cafe. Kom een leuke tas ontwerpen met natuurlijke verf ingrediënten, in Al Quoz, op woensdag 18 mei a.s. van 10 am tot 12 pm KOSTEN
...


Generalkonsulat der Niederlande in München @NLGKMuenchen


Koning Willem-Alexander opent internationaal testcentrum voor elektrische voertuigen
Zijne Majesteit de Koning opent woensdagochtend 8 juni in Arnhem het Elaad Testlab voor elektrische voertuigen en de bijbehorende laadinfrastructuur. Staatssecretaris Heijnen van Infrastructuur en Waterstaat is ook aanwezig bij de opening en houdt een toespraak.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.