Doorgaan naar hoofdcontent

LanguageOne Doha @languageonedohaqatar

 
LanguageOne Doha @languageonedohaqatar


Tijdschrift 2 in 2022: Ik ben jong en ik hak in steen
Het tweede nummer van het Tijdschrift van de Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed in 2022 is klaar. Het magazine is online te lezen. Heeft u een abonnement, dan ligt het tijdschrift binnenkort op uw deurmat.


Reportage International Poultry & Pigs Show 2022
The International Poultry & Pigs Show (IPPS) 2022, the largest technology fair for the pig and poultry sector in Japan, took place from 27 April to 29 April. This year, products from seven Dutch companies were exhibited at the fair, either at their own booth or jointly with their local agent. Under...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.